Garanti ve İade

Teslimat :

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz Anlaşmalı olduğumuz Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri tarafından anlaşmalı olduğumuz Kargo firması haricinde başka bir Kargo firması ile gönderi talep edilmesi halinde varsa ekstra ücret müşteriye yansıtılacaktır. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise tarafımıza bildiriniz.

Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

İade ve Cayma Hakkı:


Müşterilerimiz ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, Müşteri Hizmetlerimize sitemizden belirtilen iletişim kanallarından bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek iade ve sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. İade veya Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar tarafımıza aittir.

 

 

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır